Pracuj
z najlepszymi
Pracuj

Kariera

Dołącz do grona fachowców

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą transportową działającą na rynku od 1998 roku na terenie całej UE. Do 2012 roku działaliśmy głównie w zakresie transportu materiałów sypkich, w szczególności kruszyw drogowych i budowlanych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i sukcesywnie poszerzającym się zapleczem transportowym w ostatnich latach wzbogaciliśmy naszą flotę o naczepy typu "firanka". Zróżnicowanie środków transportu znacznie poszerzyło zakres świadczonych przez nas usług.

Aktualne oferty pracy

Spedytor międzynarodowy

Obowiązki:

- planowanie, organizacja i realizacja zleceń spedycyjnych przejazdów krajowych/międzynarodowych w oparciu o ogólnie obowiązujące normy spedycji drogowej,
- monitorowanie realizacji zleceń oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg,
- optymalizacja kosztów transportu (w tym negocjacje warunków wykonania zleceń z kontrahentami),
- nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z centrami logistycznymi, producentami, hurtownikami etc.,
- przygotowywanie zleceń i dokumentów transportowych,
- rozwiązywanie problemów związanych z realizowanymi przewozami drogowymi,
- raportowanie wyników.

Oczekujemy:

- minimum rocznego doświadczenie na danym stanowisku,
- biegłej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (znajomość dwóch języków będzie dużym atutem),
- znajomości zasad organizacji transportu drogowego - zasad OPWS,
- obsługi komputera oraz giełd transportowych
- organizacji pracy, zaawansowanych umiejętności analitycznych, samodzielności oraz przekonania, że sukces zawodowy zależy od dużego zaangażowania w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + wysoka premia uzależniona od wyników)
- możliwość rozwoju zawodowego
- niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon etc.)

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana prześlij nam swoją aplikację (CV+LM) w języku polskim/angielskim Aplikuj